Apple TikTok hesabını aktif etti!

Medyaloji.net » sosyal medya » Apple TikTok hesabını aktif etti!
Apple TikTok hesabını aktif etti!

iPhone 12 Mini paylaşımlarıyla şirket TikTok paylaşımlarına başladı. Ünlü TikTok fenomenleri tarafından iPhone 12 Mini için özel paylaşımlar yapıldı.

Toplamda 4 farklı video yayımlayan Apple, TikTok’ta sevilen ve farklı işler yapan isimlerden yardım aldı. iPhone 12 Mini vurgusu yapmak adına, TikTok yıldızlarının da ünlü olduğu alanlarda videodaki belli başlı eşyalarda bir küçültme söz konusu. Yani, Zach King perspektifler ile yarattığı dünyayla dikkat çekerken, bu dünyayı iPhone 12 Mini videosuna da yansıtıyor.

Fotoğraf tüyolarıyla dikkat çeken Jessica Wang de giysilerinden, pastalara kadar videoda yer alan eşyaları küçük boyutlu halleriyle bizleri tanıştırıyor. Kevin B Parry ve Julan Bass gibi isimler için de aynı durum geçerli. Bütün videolarda küçülen farklı farklı eşyalar bulunuyor. Videoların tamamı farklı renklerdeki iPhone 12 Mini’lere dönüşen büyük boyutlu iPhone’larla son bulunuyor.

Apple’ın TikTok hesabının şu anda 378 bin takipçisi, 350 binin üzerinde beğenisi bulunuyor. Apple platformdaki gücünü sağlamlaştırıyor gibi görünüyor. Bunun yanında ABD’de TikTok yasağı hakkında henüz bir gelişme bulunmuyor.

 

YORUMLAR