O Ses Türkiye'de olay yaratacak transfer

Medyaloji.net » televizyon » O Ses Türkiye'de olay yaratacak transfer
O Ses Türkiye'de olay yaratacak transfer

Athena Gökhan ve Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye'ye veda etmesinin ardından yerlerine kimlerin geleceği merak konusu olmuştu. Gökhan'ın yerine Beyaz otururken Tilbe'nin yerine kimin geçeceği bilinmiyor

 O Ses Türkiye'deki değişim, yıllardır jüri koltuğunda oturan Athena Gökhan'ın yeni sezonla ilgili yaptığı ve kafaları karıştıran açıklamalarla başlamıştı.

Gökhan Özoğuz, ayrılığı "Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye'de yer almayacağım" sözleriyle açıklamıştı.

Yıldız Tilbe'nin ayrılık sürecinde de soru işaretleri oluşmuştu. Yarışmadan ayrılacağını yalanlayan Yıldız Tilbe'nin "O ses'te yokmuşum, olsun, teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" sözleri, Acun Ilıcalı ile aralarının gergin olduğu iddialarını gündeme getirdi.

Ancak ikili bu tartışmalara sosyal medya hesaplarından son noktayı koydu. Acun Ilıcalı ve Yıldız Tilbe, Twitter'dan birbirlerine teşekkür ederek sıcak mesajlar verdi.

YILDIZ TİLBE'NİN YERİNE SEDA SAYAN GELDİ
Gökhan Özoğuz'un yerine ekibe şovmen Beyazıt Öztürk dahil oldu. Yıldız Tilbe'nin yerine gelecek isim ise merak konusuydu.

iddialara göre, jürinin yeni ismi Seda Sayan oldu.

 

YORUMLAR