Togg ile Bosch Car Service arasında iş birliği

Medyaloji.net » iş dünyası » Togg ile Bosch Car Service arasında iş birliği
Togg ile Bosch Car Service arasında iş birliği

TOGG, mart ayı sonundan itibaren piyasaya sürülecek otomobillerin yetkili servis hizmeti için Bosch Car Service ile iş birliği yaptı.

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, T10X modelinin mart ayı sonunda kullanıcılarla buluşturulacağının açıklanmasının ardından, ülkenin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmaya başladı. Togg, kendi servis noktalarının yanı sıra Bosch Car Service ile de iş birliği yaptı.

Böylece Togg, tamamen kendi bünyesinde yer alacak servis temas noktalarıyla, anlaşmalı Bosch Car Service'lerle de yayılımını genişletip Türkiye genelinde 20'den fazla noktada kullanıcılara hizmet sunacak. İş birliği kapsamında kullanıcılara tüm bakım ve onarım hizmetleri en son standartlarda sunulacak. Togg akıllı cihazı kullanıcıları, anlaşmalı servislerin sunduğu onarım, servis, bakım ve garanti hizmetleri dahil tüm hizmetlerden yararlanabilecek. Anlaşmalı Bosch Car Service noktalarındaki personel, Togg'dan kapsamlı bir ön eğitim alacak ve ardından gerektiğinde Togg Teknik Saha Servisi'nin yardımıyla yüksek gerilim, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerinde onarım yapma yetkisine sahip olacak. Tüm onarım, garanti ve proaktif servisler, yalnızca yetkili servis sağlayıcılar tarafından gerçekleştirilecek.

YORUMLAR