Terra Pizza, 2023 Future of Cloud Awards'ta ödüle layık görüldü

Medyaloji.net » iş dünyası » Terra Pizza, 2023 Future of Cloud Awards'ta ödüle layık görüldü
Terra Pizza, 2023 Future of Cloud Awards'ta ödüle layık görüldü

Türkiye'nin en geniş kapsamlı Bulut ve Yapay Zeka Zirvesi olan FutureOf Consultancy Cloud&AI 2 Kasım 2023 tarihinde The Bosphorus İstanbul'da düzenlendi.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı Bulut ve Yapay Zeka Zirvesi olan FutureOf Consultancy Cloud&AI 2 Kasım 2023 tarihinde The Bosphorus İstanbul’da düzenlendi. Teknoloji dünyasının liderleri bir araya gelerek, bulut ve yapay zeka stratejileri hakkında söyleşiler gerçekleştirdiler. FutureOf Cloud & AI ödül töreninde CIO'lar, akademisyenler ve sektörün fikir liderlerinden oluşan jüri üyeleri bulut projelerini değerlendirdi. Sektörlerinde öne çıkan başarılı firmaların en iyi bulut projeleri 2023 Future of Cloud Awards’ta ödül almaya hak kazandı.

Lider zincir pizza markası olarak sektörde iddialı bir konumda bulunan Terra Pizza, 6 kategoride yapılan yarışmada TerraCloud Dönüşüm projesi ile ödülün sahibi oldu.

Terra Pizza, TerraCloud projesiyle yüzde 99.5 başarı oranı ile sürdürülebilir iş sürekliliği sağlarken, alt yapı olarak Gold serisi SSD ve CPU modelleriyle sistem performansında belirgin bir artış sağlıyor. Bu yeni altyapı, hızla yeni sanal makinelerin oluşturulmasına ve mevcut konfigürasyonların esnek bir şekilde revize edilebilir hale getirilmesine imkan sunuyor. Terra Pizza’nın geliştirmiş olduğu bu proje ile sistem şeffaflığı ve izlenebilirliği artarak iş süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Aynı zamanda 7/24 sistem izlenebilirliği sağlanarak riskler daha minimal hale geliyor.

YORUMLAR