Realme Watch ilk kez YouTube üzerinden görüntülendi!

Medyaloji.net » teknoloji » Realme Watch ilk kez YouTube üzerinden görüntülendi!
Realme Watch ilk kez YouTube üzerinden görüntülendi!

Realme CEO'su  Madhav Sheth, bileğine Realme Watch'u takarak ilk kez YouTube üzerinden tüm dünyayla paylaştı.

Çin merkezli teknoloji üreticisi Realme, akıllı telefonlarından sonra bu kez akıllı saatleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şirketin CEO'su  Madhav Sheth, bileğine Realme Watch'u takarak ilk kez YouTube üzerinden tüm dünyayla paylaştı.

"Realme Watch zaten bileğimde ve yakında sizin de bileğinizde olacak" sözlerini kaydeden Sheth, saatle ilgili detay vermekten ise kaçınmayı tercih etti.

Realme Watch'un tasarımına bakıldığında ise Apple Watch serisini fazlasıyla andırdığı gözlerden kaçmıyor. Dikdörtgen tasarımlı bir kasaya sahip olan saatin siyah kayışı bulunuyor. Oysa Realme Watch'un yuvarlak kasa ile geleceği düşünülüyordu ve yuvarlak kasaya sahip saat tasarımları internete sızıyordu. Ancak CEO'nun bu görüntüleriyle birlikte sızıntıların da asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu.

Realme'nin akıllı saatini ne zaman tanıtacağı bilinmezken, şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Nisan ayının ilk haftalarında şirket yeni telefonlarıyla birlikte Realme Watch'u da ortaya çıkarabilir.

YORUMLAR