L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi Pınar Deniz oldu

Medyaloji.net » medya » L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi Pınar Deniz oldu
L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi Pınar Deniz oldu

Dünyanın 1 numaralı güzellik markası L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi, sinema ve televizyon dünyasının yükselen ismi Pınar Deniz oldu.

Rol aldığı yapımlarda güçlü ve kendinden emin kadın profillere hayat veren Pınar Deniz, güzelliğe öncülük eden ve kadınların güçlendirilmesi konusunda attığı adımlarla kadınlara ilham veren L’Oréal Paris ailesinin bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti ve ekledi: “Küçüklüğümden beri her duyduğumda hayran olduğum bir cümle: ‘Çünkü biz buna değeriz!’ Benim için kendi değerini bilmek, kalıplar olmadan kendine değer biçebilmek ve kendi gücünün farkında olmak demek. Oyunculuk kariyerimde hep güçlü, söyleyecek sözü olan ve rol model alınabilecek kadınlara hayat vermeyi seçtim; çünkü gücümüzün içten geldiğine ve onu hayatın her anında gururla taşımamız gerektiğine inandım. Şimdi bana ilham veren güçlü kadınlarla ‘Çünkü biz buna değeriz’ dediğim için çok heyecanlı ve mutluyum. Bu, benim için hayalimi yaşamak gibi. Dünyanın bir numaralı güzellik markası L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olduğum uzun ve heyecanlı işbirliğimiz başlıyor. Güzelliğe öncülük eden; misyonu kadınları kendi yollarında güçlendirmek olan bir markanın parçası olmak mutluluk verici. Herkesin yıllardır severek kullandığı, gücünü arkasındaki bilim ve uzmanlıktan alan L’Oréal Paris favorilerim ile birçok sürprizimiz olacak.”

L’Oréal Paris’in StandUp programını da yakından takip ettiğini belirten Deniz, “Dünyanın her yerinde kadınların en sık yaşadığı sorunlardan biri sokak tacizi. Maalesef kadınların işte, okulda, sokakta, toplum içerisindeki tüm kamusal alanlarda özdeğer ve güvenlerini zedeliyor. L’Oréal Paris’in 2021 yılında globalde Right to Be, Türkiye’de ise Boğaziçi Universitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile geliştirdiği ‘StandUp – Sokak Tacizine Karşı Dur’ programını öğrendiğimde çok heyecanlandım ve parçası olmak istedim. Program, hem toplumsal farkındalığı geliştiren hem de sokak tacizine maruz kalınması ya da tanık olunması durumda ne yapılması gerektiğini öğreten 5D metodu ile insanları eğitmeyi amaçlıyor. Ben de kadınları güçlendirerek toplumda etki yaratacak bu projede yer almayı çok istedim. Oldukça hassas olduğum bu konuda elçisi olduğum marka ile aynı bakış açısına sahip olmaktan ve bu programı desteklemekten dolayı çok gururluyum” dedi.

YORUMLAR