İmamoğlu'na sert eleştiriler

Medyaloji.net » polemik » İmamoğlu'na sert eleştiriler
İmamoğlu'na sert eleştiriler

Ünlü oyuncu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları AK Partili Binali Yıldırım ile CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun ortak yayınını yorumladı.

 Oyuncu Hasan Kaçan, katıldığı televizyon programında 23 Haziran seçimi öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kaçan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

- Binali Bey İstanbul Belediyesi'nin yeni başkanı olur. Samimi olmayan oyunculuğu insanımız izlemez, karşımızda İmamoğlu gibi batmış bir aday var. Bir yapay derbiyle maç yapılmış, oyların tamamı sayılsa olmayacak, boynunu bükeceğine 'Rakibe çarptı da girdi' diyecek kadar feci durumda.

'AKLIMIZLA DALGA GEÇTİLER'

- Negatif bir karakter yazsam, kast direktörüm negatif karakter olarak Binali Yıldırım'ı getirse, o kişi işten kovulur. Bunu objektif söylüyorum çünkü Yıldırım'dan olumsuz karakter olmaz. Ama İmamoğlu olur. Türk insanı samimiyeti ve samimiyetsizliği, yalancılığı ve sahiciliği anlar ve kararını verir.

- CHP'liler 'Hiçbir zaman israf belediyeciliği yapmadık' diyorlar. İzmir Belediyesi'nin 500 milyon dolara yakın borcu var, bir de israf belediyeciliği yapsalar ne olacakmış. Biz bilgi sahibiyiz. CHP belediyesinin hepsinin borcu olduğunu biliyoruz, hem de korkunç derecede borç. Bakın sizden para toplayıp 'Kahvede kayıntı yapacağız' desem, bir yerde paraları yesem, sonra gelip 'Kusura bakmayın israftan kaçındığım için bir şey getiremedim' desem adamı dayak manyağı yaparlar. Bunlar bizim aklımızla dalga geçiyorlar.

BU DİZİ TUTMAZ!

- Samimiyet testini Binali Bey geçti. Kendi mesleğimin ordinaryus profesörüyüm, İmamoğlu'nun sempatiklik gibi bir şansı yok. Karşınızdaki adam sıfır Hollywood tekniklerine göre kurgulanmış bir karakter. Muharrem İnce kast olarak oturmuştu. Garip durmuyordu. Ellerinde başka bir materyal olmadığı için bütün bu aktörün üzerine oynadılar. 'Her şey güzel olacak' isimli dizi tutmaz, batar. Bu dizinin çok reklamı yapılıyor. 15 senelik bir film, her yerde üst sırada sunuluyor. Şuuraltı yapılıyor.

YORUMLAR