Huawei Next-Image 2020 başlıyor!

Medyaloji.net » teknoloji » Huawei Next-Image 2020 başlıyor!
Huawei Next-Image 2020 başlıyor!

Huawei Next-Image Awards 2020, Türkiye'den katılımda geçerli beş farklı kategoride, Huawei akıllı telefon kullanıcılarını, fotoğraf yeteneklerini sergilemeye davet ediyor.

Huawei’nin geleneksel fotoğraf yarışması “Next-Image 2020”, beş kategoride devam ediyor. Fotoğrafı yaşam biçimi haline getiren birçok yetenekli Huawei akıllı telefon kullanıcısı, bu özel platformda buluşarak yeteneklerini değerlendirirken, önemli ödüller kazanma şansı da yakalıyor. Yarışmanın katılımcılarını 10 bin dolar para ödülünün yanı sıra, Huawei P40 Pro akıllı telefonlar ve elektronik ödül sertifikaları bekliyor.

Yarışmada, Türkiye’den başvuru yapabileceğiniz beş farklı kategori yer alıyor;

Huawei P40 Pro’nun zoom ve makro çekim özelliklerinden ilham alan bu kategoriye, ultra geniş açı, telefoto lens özellikleri ve makro çekimlerle katılmak mümkün. Farklı bakış açıları ile objeler bazen çok uzak, bazen de çok yakından son derece farklı fotoğraflara dönüşebiliyor. Zoom yetenekleri, bir zamanlar akıllı telefonla görsel olarak erişilemeyen nesneleri başarıyla yakınınıza getiriyor. Cihazın optik telefoto lensiyle, örneğin uzak noktadaki vahşi hayvanları, onları rahatsız etmeden görüntülemek artık kolay.

YORUMLAR