Hepsiburada'da üst düzey atama gerçekleşti

Medyaloji.net » iş dünyası » Hepsiburada'da üst düzey atama gerçekleşti
Hepsiburada'da üst düzey atama gerçekleşti

Hepsiburada'nın Finansal Hizmetler Şirketi olarak faaliyet gösteren Hepsi Finansal'ın yeni CEO'su Erkin Aydın oldu.

Hepsiburada’nın finansal hizmetler operasyonlarını yürütmek üzere faaliyet gösteren fintech şirketi Hepsi Finansal’da üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin CEO pozisyonunda Erkin Aydın atandı. Aydın, yeni görevinde Hepsiburada'nın tüketici finansmanı ve genişletilmiş finansal hizmet operasyonlarını yönetecek.

Aydın, 1 Haziran 2022 tarihinde yeni görevine başladı. Hepsiburada'nın tüketici finansmanı ve genişletilmiş finansal hizmet operasyonlarını yönetecek olan Aydın, bu doğrultuda Doruk Finansman ve Hepsipay dahil olmak üzere tüm finansal hizmet operasyonlarına bütünsel yaklaşımla liderlik edecek. Erkin Aydın bu görevinde Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ’a bağlı çalışacak.

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, “Erkin Aydın’ın ekibe katılmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Erkin Aydın’ın fintech ve bankacılık sektöründeki tecrübesiyle, çevrimiçi ve çevrimdışı kanallarda lider bir fintech oyuncusu olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Erkin Aydın’ın özellikle Hepsiburada’nın ticareti dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla çalışmalar yapacağına inanıyorum” dedi.

Hepsi Finansal CEO’su Erkin Aydın ise, “Hepsiburada ekibinin bir parçası olmak benim için mutluluk ve heyecan verici. Yeni görevimle Hepsi Finansal’ın büyümesine ve uzun vadeli katma değer yaratmasına katkı sağlayacak olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum” dedi. 

YORUMLAR
En çok okunan haberler