Borusan'a gelişim ve öğrenme başlıklarında 22 ödül

Medyaloji.net » iş dünyası » Borusan'a gelişim ve öğrenme başlıklarında 22 ödül
Borusan'a gelişim ve öğrenme başlıklarında 22 ödül

Borusan Holding ve Grup şirketlerinden Borusan Cat, Borusan Mannesmann ve Borusan Otomotiv Grubu dünya çapındaki prestijli programlardan 22 ödül kazandı.

Borusan Holding ve Grup şirketlerinden Borusan Cat, Borusan Mannesmann ve Borusan Otomotiv Grubu dünya çapındaki prestijli programlardan 22 ödül kazandı.  Grup dünya çapında iş dünyasının öne çıkan başarılı projeleri ödüllendiren Stevie Awards’tan 10 ödülle dönerken her tür ve büyüklükteki kuruluşları ve başarılarını onurlandıran Globee Ödülleri’nde ise 12 ödül kazandı. Borusan, Borusan Akademi bünyesindeki hem Liderlik Gelişimi Programları hem de Dijital Öğrenme ve Gelişim Kaynakları ile Grand Winner ödülünün sahibi oldu. 

Borusan, Borusan Akademi bünyesindeki Liderlik Gelişimi Programları ile Globee Business Excellence Awards “Liderlik Gelişiminde Başarı” kategorisinde altın, “En Yenilikçi Liderlik Programında Başarı” kategorisinde altın, “En Yenilikçi Öğrenme ve Gelişim Programında Başarı” kategorisinde de altın ödülün sahibi olurken tüm programlar özelinde Grand Winner ödülünü de kazandı. Aynı zamanda Stevie - The International Business Awards “İnsan Kaynakları Alanında Başarı” kategorisinde altın, Stevies for Great Employers “En İyi Liderlik Gelişim Programı” kategorisinde altın, “En Yenilikçi Liderlik Programı” kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Liderlik Gelişimi Programları ayrıca Global Business Excellence Awards kapsamında Üstün Eğitim Girişimi (Büyüme) ve İnsan Gelişimi Ödülü kategorilerinin de kazananı oldu.  

Yine Borusan Akademi bünyesindeki Dijital Öğrenme ve Gelişim Kaynakları ile ödülleri toplayan Borusan, Globee Business Excellence Awards “Karma Öğrenme Kullanımında Başarı” kategorisinde altın, “İK'da Teknolojinin En İyi Kullanımı” kategorisinde altın, “Kurumsal Öğrenme Stratejisinde Başarı” kategorisinde gümüş ödüle hak kazandı. Stevie - The International Business Awards “Kurumsal Öğrenme/İşgücü Geliştirme Çözümü” kategorisinde gümüş, Stevies for Great Employers “Kurumsal Öğrenme Üniversitesi için En İyi Strateji” kategorisinde gümüş ve “En İyi Öğrenme ve Gelişim Stratejisi” kategorisinde ise bronz ödül kazandı. Bunlara ek olarak Global Business Excellence Awards kapsamında Üstün Eğitim Girişimi (Öğrenme) alanında da kazanan proje seçildi.  

Borusan Grup şirketleri de uluslararası programlarda hayata geçirdikleri projelerle ödül kazandılar. 

YORUMLAR