Yeni nesil banyolarda akıllı klozet sistemleri

Medyaloji.net » pr » Yeni nesil banyolarda akıllı klozet sistemleri
Yeni nesil banyolarda akıllı klozet sistemleri

Geberit, İnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği ileri teknolojilerle banyoları yeni nesil yaşam alanlarına dönüştürmeye devam ediyor.

Geberit’in inovatif vizyonunun ürünü olan AquaClean Mera, akıllı klozet teknolojisi ile banyoları çağın ilerisine götürüyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde üst düzey özelliklere sahip Geberit AquaClean Mera; patentli WhirlSpray otomatik taharet sistemi, TurboFlush sessiz yıkama teknolojisi ile hijyenik klozet yıkaması, kadınlara özel nazik yıkama, farklı renklerde yönlendirme ışığı ve ısıtmalı klozet kapağı sayesinde kullanıcısını etkileyici bir deneyime davet ediyor.

İngiliz tasarımcı Christoph Behling’in İsviçre dağlarının akıcı sularından ilhamla tasarladığı AquaClean Mera ile Geberit, kullanıcılara akıllı klozet sistemlerinden akıllı klozet kapağına kadar her türlü gereksinim için doğru çözümler sunuyor.

Tüm fonksiyonlar parmakların ucunda

Geberit AquaClean Mera, kişisel ayarların yapılabildiği uzaktan kumandasıyla kullanıcı dostu olmanın yanı sıra akıllı kurutma sistemiyle farklılaşıyor. Mera‘nın klozet kapağı ısıtması isteğe bağlı ayarlanabiliyor. Yüksek kaliteli duroplast klozet kapağının yakınlık sensörleri sayesinde kullanıcı kapağa yaklaştığında en kısa sürede ısınıyor. Ürün kullanılmadığında ise bekleme moduna geçerek minimum enerji harcıyor. Kapağı otomatik olarak açılan klozet, 5 farklı yakınlık algılama ayarına sahipken kullanıcısını algılayarak ortam ışığını yakıyor. 7 farklı renk seçeneği bulunan ortam ışığının ışık yoğunluğu ise 5 kademede ayarlanabiliyor. Geberit AquaClean Mera’nın otomatik ve sessiz koku alma ünitesiyle birlikte çalışan uzun ömürlü özel seramik petek filtresi ise banyoları kötü kokulardan arındırıyor.

Geberit montaj teknolojisi sayesinde Geberit AquaClean Mera neredeyse her inşaat senaryosunda kolay montaj imkanı sunuyor. Akıllı klozet, Geberit Monolith rezervuar modüllerle kullanılabiliyorken Geberit’in üst segment banyo serisi Citterio ile de mükemmel uyum sağlıyor.

YORUMLAR