Yemeksepeti'nde üst düzey atamalar

Medyaloji.net » iş dünyası » Yemeksepeti'nde üst düzey atamalar
Yemeksepeti'nde üst düzey atamalar

Büyümeden Sorumlu Direktör görevine B. Ceren Öz getirilirken, Lojistik Operasyon Direktörü görevine de Özgür Yaprak atandı.

Yemeksepeti üst düzey yönetici görevlendirmeleri gerçekleştirdi. Yemeksepeti’nin tüm lojistik operasyonlarından sorumlu olmak üzere Direktör pozisyonuna Özgür Yaprak atandı. Büyümeden Sorumlu Direktör görevini ise bundan böyle B. Ceren Öz üstlenecek. Büyüme konusundaki tüm operasyonlardan Öz sorumlu olacak. 

B. CEREN ÖZ KİMDİR?
Boğaziçi Üniversitesi’nde lisans eğitiminin ardından profesyonel iş yaşamına 2010 yılında başlayan Öz, iş yaşamına lojistik sektöründe giriş yaptı. 2012-2017 yılları arasında kariyerine L'Oréal’de devam etti.  2017-2022 arasında ise Turkcell’de dijital pazarlama ve iletişim ağırlıklı olarak farklı yönetici pozisyonlarındaki görevlerle sürdürdü. Öz, 1 Haziran 2022 itibarıyla Yemeksepeti’nde Büyümeden Sorumlu Direktör unvanıyla göreve başladı. 

ÖZGÜR YAPRAK KİMDİR?
Lojistik Operasyon Direktörü göreviyle Yemeksepeti ailesine katılan Özgür Yaprak ise Mersin Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel çalışma hayatına Kahve Dünyası’nda başladı. 2012 ortalarında çalışmaya başladığı Domino's Pizza’dan sonra sırasıyla Pizza Pizza, Meal Box, Simit Sarayı’nda Operasyon Müdürlüğü ve Direktörlüğü pozisyonlarında bulundu ve son olarak da Vigo’da lojistik departmanından sorumlu oldu. İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi yüksek lisans programını 2018’de tamamlayan Özgür Yaprak, 1 Haziran 2022 itibarıyla Lojistik Operasyon Direktörü olarak Yemeksepeti’ndeki görevine başladı. 

YORUMLAR
En çok okunan haberler