Vestel ödüle layık görüldü

Medyaloji.net » ödül/başarı » Vestel ödüle layık görüldü
Vestel ödüle layık görüldü

Vestel uluslararası organizasyonda "En Yenilikçi Marka" seçilerek ödül kazandı

Vestel, dünyanın önde gelen tasarım ve inovasyon ödülleri arasında gösterilen Plus X Awards'ta geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödül aldı.

Vestel'den yapılan açıklamaya göre, teknoloji, tasarım spor ve yaşam tarzı alanlarında dünyanın en büyük inovasyon ödülü olarak nitelendirilen Plus X Awards 2022 yılı kazananları belli oldu.

Vestel, Plus X Awards 2022 ödüllerinde yeniden "En Yenilikçi Marka" seçildi. Türk şirketi 5 ürünü ile "Yenilik, Yüksek Kalite, Tasarım, Kullanım Kolaylığı, İşlevsellik" gibi kategorilerde 23 ödül birden kazanan Vestel, bir kez daha "En Yenilikçi Marka" seçildi

80 farklı sektörden, 700'den fazla katılımcı uluslararası katılımcı markanın yarıştığı ödüllerde Vestel, bir kez daha yılın en yenilikçi markası oldu.

Vestel ayrıca, Nova 620 Frenchdoor Buzdolabı, T110 Çamaşır Kurutma Makinesi’nin almaya hak kazandığı "Yılın En İyi Ürünü" ödüllerinin yanı sıra T110 Çamaşır Makinesi, Violet Bulaşık Makinesi, Vestel Sous-Vide Ankastre Fırın olmak üzere toplam 5 ürünüyle 23 ödül birden kazanma başarısı gösterdi. Vestel, "Yenilik, Yüksek Kalite, Tasarım, Kullanım Kolaylığı, İşlevsellik" gibi kategorilerde öne çıktı.

Almanya’da düzenlenen organizasyon kapsamında Vestel, geçen yıl tasarımlarıyla toplam 65 ödül almaya hak kazanarak yine "En Yenilikçi Marka" unvanını almaya hak kazanmıştı.

 

YORUMLAR