Vepara'ya Yılın Yükselen Fintech şirketi ödülüne layık görüldü

Medyaloji.net » iş dünyası » Vepara'ya Yılın Yükselen Fintech şirketi ödülüne layık görüldü
Vepara'ya Yılın Yükselen Fintech şirketi ödülüne layık görüldü

Vepara, Pazarlama Türkiye tarafından düzenlenen E-Ticaret Zirvesi Ödülleri'nde 'Yılın Yükselen Fintech Şirketi' ödülüne layık görüldü.

Pazarlama trendlerini ve sektörle ilgili en güncel haberleri okuyucularıyla buluşturan Pazarlama Türkiye, 28 Kasım'da dijital dönüşümün, müşteri deneyimi ve sadakatinin ön planda olduğu E-Ticaret Zirvesi'nde halk oylaması sonucunda ödülleri sahiplerine takdim etti.

Nedim Vural'ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Veventures Holding üyesi Vepara, 2020 yılında kuruldu ve 2022 yılında lisans alarak hizmet vermeye başladı. Sanal POS, Android fiziksel POS, abonelik yönetimi, dijital cüzdan ve kurumların e-para lisansı almadan, birer elektronik para kuruluşu gibi davranmasını sağlayan WaaS hizmeti, sanal IBAN, ön ödemeli kartlar gibi 360 derece ödeme yöntemlerini kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, özel ödeme ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bu özel çözümler, kurumların finansal işlemlerini daha etkili bir şekilde yönetmeleri için geliştirilmiştir.

Vepara, özellikle son kullanıcılar ve üye iş yerleri için tasarlanmış güvenilir, hızlı ve kullanıcı dostu ödeme çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir yetkili kuruluştur. Sanal ve Android fiziksel POS hizmetleri sayesinde müşterilere ödeme esnekliği sunar, ödemeleri saniyeler içinde tamamlama imkanı ve alternatif ödeme seçenekleri ile işletmelerin finansal işlemlerini sorunsuz bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Vepara'nın öncelikli hedefi, kurumların ödeme süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmak ve finansal işlemleri güvenilir, hızlı ve kullanıcı dostu bir deneyimle birleştirmektir.

Vepara CEO'su Volkan Üstün,’Öncelikle bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz. Elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında lider olma vizyonumuzla 2022 yılında lisansımızı alarak yola çıktık. Kurucumuz Nedim Vural ve Veventures Holding’in de desteği ile harika bir ekip çalışması neticesinde yılın yükselen fintech şirketi olduk. Böylelikle 2023'ün Ocak ayından bu yana şirket olarak kat ettiğimiz mesafe ile kendimizi bu sektörde kanıtlamış olduk. Sanal POS, Android fiziksel POS, ön ödemeli kartlar ve dijital cüzdan gibi finansal ödeme yöntemlerinin yanı sıra WaaS hizmetimiz gibi, şirketlerin dijital dönüşümüne sağladığımız katkılar neticesinde bu ödülü almaya hak kazandık . Bu doğrultuda vizyonumuzu gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya ve müşterilerimiz için ise ödeme sistemlerini daha basit, erişilebilir ve güvenli hale getirmek adına çözümler sunmaya devam edeceğiz.Dijital dönüşümün hızla geliştiği dünyada Vepara, müşterilerine sorunsuz hizmet sunarak güvenilir ve yenilikçi ödeme çözümleri geliştirmeye; finansal katılımı teşvik etmeye ve toplumsal fayda sağlamaya devam ediyor."

YORUMLAR