12.10.2019
Saat: 09:04
Saat: 09:04
![Vakıf Taşdelen Su yeni iletişim ajansını seçti](https://www.medyaloji.net/hbrResim/Vakif-Tasdelen-Su-yeni-iletisim-ajansini-secti-7106.jpeg)
Markanın iletişim danışmanlığını üstlenecek ajans belli oldu.
“Camdan gelen sağlık” sloganıyla tüketiciyle buluşan Vakıf Taşdelen Su yeni dönemde iletişim çalışmalarını Grup 7 İletişim’e emanet etme kararı aldı.
Grup 7 İletişim, yeni işbirliği kapsamında, Vakıf Taşdelen Su’ya stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında kurumsal iletişim ve itibar yönetimi, proje tasarımı ve yönetimi, medya ilişkileri yönetimi, konu, gündem ve kriz yönetimi hizmetleri verecek.