Turkish Cargo ve TİM'den iş birliği

Medyaloji.net » iş dünyası » Turkish Cargo ve TİM'den iş birliği
Turkish Cargo ve TİM'den iş birliği

Türk Hava Yolları'nın kargo markası Turkish Cargo, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile ihracatçının ulaşım maliyetlerini düşüren iş birliği anlaşmasını yeniledi.

Türk Hava Yolları’nın kargo markası Turkish Cargo, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile ihracatçının ulaşım maliyetlerini düşüren iş birliği anlaşmasını yeniledi. Yenilenen bu iş birliği kapsamında Turkish Cargo, Anadolu’nun dört bir yanında üretilen ürünleri, 30 ülkedeki 42 destinasyona yüzde 25’e varan muhtelif indirim oranlarıyla taşıyacak. Genel kargo, bozulabilir kargo, yumurta, balık, et, meyve ve sebze gönderilerini kapsayan kampanya, 16 Ekim’de başlayacak ve 31 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe’nin katılımıyla Turkish Cargo ve TİM arasında iş birliği mutakabatı imzalandı.  Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza töreninde anlaşmanın detayları anlatıldı.

YORUMLAR