Türk Hava Yolları ve Trendyol'dan işbirliği

Medyaloji.net » iş dünyası » Türk Hava Yolları ve Trendyol'dan işbirliği
Türk Hava Yolları ve Trendyol'dan işbirliği

Miles&Smiles artık Trendyol kullanıcılarına da fayda sağlayacak.

Türk Hava Yolları ve Trendyol yeni bir işbirliğine imza attı. Buna göre, havayolu şirketinin yolcu sadakat programı Miles&Smiles’a üye olan müşteriler, biriktirdikleri milleri Trendyol hediye çeklerine dönüştürebilecek.

Yeni işbirliği kapsamında Miles&Smiles üyeleri artık uçuş ve kredi kartı harcamalarından kazandıkları milleri Türk Hava Yolları’nın yenilenen online alışveriş sitesi shopandmiles.com’da Trendyol hediye çekine dönüştürebilecek. Kullanıcılar, hediye çeklerini giyimden aksesuara, kozmetikten mobilyaya kadar birçok kategoride harcayabilecekleri gibi Trendyol Yemek ve Hızlı Market’te de değerlendirebilecek.

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, işbirliğine ilişkin, Shop&Miles sitesini üyelerinin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yenilediklerini belirterek, “Shop&Miles ile artık Miles&Smiles kullanıcıları, millerini diledikleri marka ve ihtiyaç duydukları her alanda harcayabilecek. Çok kısa sürede bu proje değişimine ayak uydurarak ilk fazda bizimle olan sekiz markadan biri olan Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Trendyol CMO’su Erdem İnan ise “Bu işbirliği sayesinde Miles&Smiles yolcu programına kayıtlı Trendyol kullanıcıları, kazandıkları millerle platformumuzdan alışveriş yapma imkânına sahip olacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ürün ve hizmet çeşitliliğimizi zenginleştirerek artırmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR