TJK'dan Demirören Grubu'na 5 ödül

Medyaloji.net » medya » TJK'dan Demirören Grubu'na 5 ödül
TJK'dan Demirören Grubu'na 5 ödül

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından düzenlenen 2022 Yılı Nimet Üyken Basın Ödülleri sahiplerini buldu.

Hürriyet Gazetesi'nden Süleyman Arat 'Kızlarınızı okula gönderin' haberiyle, 'Köşe yazısı, Yorum, Makale' kategorisinde ödüle layık görüldü. 

TJK tarafından Türk atçılık ve yetiştiriciliğini, atçılık tarih ve kültürünü, at yarışçılığını ve TJK'nın çalışmalarını tanıtmak ve bu doğrultuda medyada yer alan haberlerin değerlendirilip ödüllendirilmesi yoluyla ilgili basın, yayın organlarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Nimet Üyken Basın Ödülleri Yarışması'nda kazananları ödüllerine kavuştu. Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen törene TJK Genel Sekreteri Ahmet Özbelde, TJK Yönetim Kurulu Üyeleri Gülnur Gülerce, Yüksel Göktürk, M. Kerem Alkan, Can Güven, Selman Taşbek, TJK Genel Müdür Tuncel Aydın, TJK Denetim Kurulu Başkanı Armağan Turhan ve çok sayıda davetli katıldı.

TJK Yönetim Kurulu Üyesi M. Kerem Alkan, yaptığı açıklamada, “Kulübümüzün köklü ve geleneksel yarışmamızda ödüle layık görülen basın mensuplarını alkışlamak içim bir aradayız. 2022 yılına ait ödüllerimiz için yarışmaya katılanlara teşekkür ediyoruz. Seçici kurulun titizlikle değerlendirdiği eserlerin ödüllerini veriyoruz” dedi.

YORUMLAR