Titrifikir'e yeni ajans başkanı

Medyaloji.net » iş dünyası » Titrifikir'e yeni ajans başkanı
Titrifikir'e yeni ajans başkanı

Titrifikir'de ajans başkanı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev alacak isim belli oldu.

Titrifikir Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı Dilek Sezen, Titrifikir Ajans Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Reklamcılığa 2002 yılında Leo Burnett İstanbul’da marka yöneticisi olarak başlayan Dilek Sezen, 2005-2013 yılları arasında Y&R/Reklamevi’nde marka yöneticisi ve marka direktörü olarak çalıştı. 2013 yılında Alametifarika’nın marka takım direktörlüğünü üstlendikten sonra 2016 yılında Titrifikir’e katıldı ve burada başkan yardımcısı olarak görev yapmaya başladı. Bu süreçte ulusal ve uluslarası reklam yarışmalarından ödülle dönen pek çok projenin yönetimini üstlendi ve Titrifikir’in kurucu ortakları Kerem Kanık ve Cem Akar ile birlikte ajansın büyümesi ve kültürünün inşasında aktif rol aldı.

Sektörde hızlı tüketim, hizmet, dayanıklı tüketim, otomotiv, finans, beyaz eşya, telekomünikasyon gibi farklı kategoriler odağında 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Sezen, yeni görevine dair düşüncelerini “2023 bizim için çok özel bir yıl, 10. yaşımızı tamamlayacağız. Bu özel yılda Titrifikir’e liderlik yapma fırsatı edindiğim için hem çok gururlu hem de çok heyecanlıyım. Titrifikir, reklamverenleri ile birlikte ortaya gerçek bir takım çalışması çıkaran bir reklam ajansı. Bu takım ruhunun güçlü iş ortaklıklarını ve başarıyı beraberinde getirdiğini yıllardır deneyimliyoruz. Yeni organizasyonumuz sayesinde daha da güçlü bir şekilde, hem reklamverenlere hem ekip arkadaşlarımıza ilham veren ve değer katan projelerle birlikte büyümeye devam etmeyi diliyorum” sözleriyle dile getirdi.

YORUMLAR