Serenas Group 20'nci yılını çok özel bir etkinlikle kutladı

Medyaloji.net » iş dünyası » Serenas Group 20'nci yılını çok özel bir etkinlikle kutladı
Serenas Group 20'nci yılını çok özel bir etkinlikle kutladı

Türkiye'nin en büyük etkinlik yönetim şirketlerinden biri olan Serenas Group, 20'inci yılını görkemli bir davetle Congresium Ankara'da kutladı.

Yıllardır toplantı, incentive, kongre, etkinlik alanlarında, uzmanlaşmış proje yönetimiyle Türkiye'nin önde gelen markalarından biri haline gelmiş Serenas Group, işletmeciliğini de yaptığı Congresium Ankara'da 20'nci yılına özel bir balo düzenledi. Baloya Olimpiyatlar, G20 ve G8 gibi dünyada yapılan en büyük organizasyonları gerçekleştirmesiyle tanınan, Serenas Group'un Fransız ortağı GL Events'in yöneticileri ile sektörde tanınmış bir çok isim Ankara'da buluştu.

Balodan önce 20 yıldır sektördeki imajının güvenilir, sözüne sadık, konusunda uzman, teknolojik alt yapıya sahip oluşturucu çözüm odaklı, yeniliklerin öncüsü bir firma olarak kabul edilen Serenas Group, başarılar kadar zorluklarla da dolu geçen 20 yılının değerlendirildiği ve anlatıldığı özel bir belgesel gösterimi yapıldı.

Belgesel gösteriminin ardından bir konuşma yapan Serenas Group CEO’su Mustafa Fethi Gürbüz, bu zamana kadar şirkette emeği olan herkese teşekkür ederek, büyük bir aile olduklarını ifade etti.Mustafa Fethi Gürbüz Serenas Group CFO’su ve eşi Işıl Gürbüz’e de teşekkür etti. Balo keyifli bir müzik dinletisinin ardından son buldu.

YORUMLAR