Sardis Ödülleri başvuru dönemi başladı

Medyaloji.net » iş dünyası » Sardis Ödülleri başvuru dönemi başladı
Sardis Ödülleri başvuru dönemi başladı

Sardis Ödülleri'nde başvuru dönemi 28 Ağustos 2021'de kapanacak.

Finansal kuruluşların, finansal teknoloji şirketlerinin, finans kuruluşlarıyla ortak proje geliştiren şirketlerin ve finansal kuruluşlara hizmet veren ajansların en yenilikçi projelerini ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendiren Sardis Ödülleri’nde başvuru süreci bugün itibarıyla başladı.

27 Ağustos 2020 – 27 Ağustos 2021 arası hayata geçirilen projelerin başvuruda bulunabileceği Sardis Ödülleri’nde başvuru dönemi 28 Ağustos 2021’de kapanacak. 6 Eylül – 13 Eylül tarihleri arasında myGini, Inc. Kurucusu ve CEO’su Mehmet Sezgin başkanlığında gerçekleşecek online jüri değerlendirmelerinin ardından jüri son değerlendirmesini yapmak üzere 17 Eylül’de bir araya gelecek. Sardis Ödülleri’nde kazananlar, 30 Eylül’de düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak.

Sardis Ödülleri bu yıl yeni bir bölüm daha ağırlıyor. Mevcut bölümler İnovasyon, Yaratıcılık, Pozitif Sosyal Etki’nin yanı sıra bu yıl Finans ve Finansal Teknolojilerin Yenilikçi Kullanımı Bölümü’nde de en iyiler değerlendirilecek. Organizasyonun bu yılki bölüm ve kategorileri şöyle:

YORUMLAR