Samsung'a iki farklı ödül

Medyaloji.net » iş dünyası » Samsung'a iki farklı ödül
Samsung'a iki farklı ödül

2022 Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde Samsung'a iki farklı ödül layık görüldü.

Samsung Türkiye, 2022 Türkiye Müşteri Deneyimi Yarışması’nda ödül kazandı. Samsung yarışmada ” En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde Altın, ”En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ise Gümüş ödüle layık görüldü.

Yarışmada toplam 145 finalist, 27 farklı kategoride yarıştı. Samsung, altın ödüle servis merkezlerinde sunulan randevusuz hizmet, 1 saatte onarım ve kolay servis uygulamasıyla ulaştı. Şirket gümüş ödülü ise Samsung Members uygulaması, işitme engellilere özel destek kanalı ve uzaktan bağlantı desteğiyle kazandı.

Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Direktörü Erbil Topgül, ”Samsung, teknoloji geliştiricisi ve inovasyon lideri bir marka olarak, sunduğu ürün ve hizmetlerle müşterilerin hayatlarına artı değer katmayı hedefliyor. Bu misyona paralel olarak biz de servis merkezlerimizde insanı ve zamanı odağa alan, müşterilerimize kesintisiz bir mobil iletişim deneyimi sağlamayı amaçlayan bir süreç uyguluyoruz. Bu kapsamda, müşterilerimiz servis merkezlerimize randevusuz bir şekilde gelebiliyor ve ortalama 1 saatte onarım hizmeti alabiliyor. 1 saatten uzun sürecek onarımlarda ise kendilerine yedek cihaz veriliyor. Ayrıca, bunu tercih etmeyen kullanıcılarımızın cihazlarını, adreslerine motokurye ile ulaştırıyor, anında değişim imkanı ile ayrıcalıklı bir hizmet deneyimini yaşamalarını sağlıyoruz. Kesintisiz iletişim stratejimize paralel olarak servis merkezlerimiz yanında; çağrı merkezi, WhatsApp destek hattı, canlı destek, Samsung Members uygulaması, Samsung Forum, uzaktan bağlantı, video destek ve web sitemizin destek bölümüyle, kısaca dijital destek kanallarıyla da müşterilerimizin her daim yanındayız. Bu hayata geçirdiğimiz uygulama ve projelerin 2022 Türkiye Müşteri Deneyimi Yarışması’nda birbirinden değerli jüri üyeleri nezdinde değer görmesi ve ödüle layık görülmesi bizleri çok gururlandırdı. Başarıya giden bu yolculukta bizlerle olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Bu değerli ekibin katkısıyla müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR