realme'nin yeni reklam yüzleri Melissa Vargas ve Mete Gazoz oldu

Medyaloji.net » medya » realme'nin yeni reklam yüzleri Melissa Vargas ve Mete Gazoz oldu
realme'nin yeni reklam yüzleri Melissa Vargas ve Mete Gazoz oldu

Melissa Vargas ve Mete Gazoz realme Türkiye için kamera karşısına geçecek.

Dünya şampiyonu milli okçu Mete Gazoz ve FIVB Milletler Ligi’nin en değerli oyuncusu milli voleybolcu Melissa Vargas realme’nin Türkiye’deki yeni reklam yüzleri oldu.

Branşlarında başarılarıyla fark yaratan iki isimle kurdukları ortaklıktan heyecan duyduklarını belirten realme Türkiye CEO’su Weijian Zhou şunları söyledi: “Spor dünyasını fetheden iki olağanüstü yetenek, Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ı realme’nin Türkiye’deki yüzleri olarak görmekten heyecan duyuyoruz. Her ikisi de, realme’nin temsil ettiği cesaret ve adanmışlık ruhu ile en iyiyi sunmayı hedefleyen markayı seçen olağanüstü sporcular. ‘Dare to Leap’ ruhuyla hep dünyanın en iyileriyle birlikte cesaretle ilerlediğimiz bu yolda teknolojinin hızı ve sporun gücünü realme’de bir araya getiriyoruz. Dünyanın en iyileriyle büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz.”

İşbirliğine ilişkin konuşan Mete Gazoz “Fazla iyi olma hedefini benim kadar benimseyen dünyanın hızla büyüyen markalarından realme ile benzer amaçlara ulaşmak için bir yola çıkmaktan gurur duyuyorum” derken, Melissa Vargas ise “realme ailesinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum ve önümüzdeki dönemde birbirimize güç katacağımız süreci sabırsızlıkla bekliyorum” eklemesinde bulundu.

YORUMLAR