QM Awards 14 Temmuz'da düzenlenecek

Medyaloji.net » magazin » QM Awards 14 Temmuz'da düzenlenecek
QM Awards 14 Temmuz'da düzenlenecek

14 Temmuz'da Hotel Su'da yapılacak olan QM (Quality Managment) Ödül Töreni ile moral bulacak. Törende başarılı turizmciler ödülleriyle buluşacak.

Türkiye turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen QM – Quality Managment Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) 14 Temmuz’da Antalya gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Türk turizm endüstrisinin başlıca kategorilerinde En’ler, kişi ve kuruluşlar düzenlenen QM Awards Anketi ile belirleniyor.

Bu ankete yurt içi ve dışından sektörün dinamikleri (yatırımcı, yönetici, personel, müşteri, tedarikçi) katılıyor. Pandemi döneminden en fazla etkilenen sektör olan turizmin bu yılki ödülleri “Kalite hiç bu kadar önemli olmamıştı” mottosu ile dağıtılacak.

GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen QM (Quality Managment) Awards’ın bu yıl 11’incisi gerçekleştirilecek. 11’inci yılında 11 ülkede ve 4 dilde oylanarak binlerce yurt içi ve yurt dışı profesyonele ulaşan QM Awards Anketi web siteleri üzerinden 101 bin ziyaretçiye ulaştı.

Ankete katılan kişiler, 2020 turizminin En’lerini belirledi. Yaklaşık 1 ay süren anket sonuçları, 14 Temmuz’da Su Hotel’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak. Kimin ödül alacağı, önceden kimse tarafından bilinmeyecek.

GM Turizm & Yönetim Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, QM Awards’ın turizm endüstrisinde kalitenin ödüllendirilmesi anlamını taşıdığını söyledi.

Sektör gelişiminde kalite yarışının büyük önem taşıdığına inandıklarını dile getiren Meral; “Turizm sektörünü kalite vurgusuyla olumlu yönde etkileyen ve ilham veren markaların ve bireylerin çalışmalarını öne çıkarmayı amaçlıyoruz. 2010’dan itibaren düzenli olarak 11 yıldır düzenlenen QM Awards, turizm endüstrisinde standartları yükseltme misyonunu başarıyla sürdürmektedir” dedi.

 

YORUMLAR