Purple Media Solutions'a 3 yeni müşteri

Medyaloji.net » pr » Purple Media Solutions'a 3 yeni müşteri
Purple Media Solutions'a 3 yeni müşteri

2013 yılından itibaren Halkla İlişkiler ve Reklam Ajansı olarak markalara 360 derece hizmet veren Purple Media Solutions, müşteri portföyüne 3 yeni markayı daha ekledi.

Buna göre, Books&Coffee, Düğün.com ve Sia Kitap’ın sosyal medya yönetimi ve PR çalışmalarını Purple Media Solutions yönetecek.

Books&Coffee

Kaliteli bir kahve ile kitap keyfi yapmak isteyenlere rahat mekanlar yaratmayı hedefleyen Books and Coffee, şu anda misafirlerini beş şubesinde ağırlıyor. 2020 sonuna kadar toplam 12 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Books and Coffee, “iyi kahve” ve “iyi kitap”ın yanı sıra, dökülen kahvelerden sabun yaparak ve okullara kitap bağışında bulunarak, sürdürülebilir bir gelecek için de destek sunuyor.

Düğün.com

Evlenme sürecinde olan her iki çiftten birine ulaşan Düğün.com bu süreçte onlara düğün mekânından organizasyon şirketine, nikâh şekerinden, düğün pastasına kadar 30 kategoride hizmet veriyor. Bünyesinde bulunan 20.000’den fazla firmaya yılda 1 milyon 250.000 nitelikli iş potansiyeli yaratan Düğün.com bu firmaların en büyük pazarlama kanalı olarak hizmet vermektedir.

Sia Kitap

Edebiyat kitaplarıyla, güncel dizisiyle, klasikleri ve çocuk kitaplarıyla yayın dünyasına hızlı bir adım atan Sia Kitap, ilk kitapları ile okurların beğenisini kazandı. Yayın yelpazesini genişleterek yoluna devam edecek olan Sia Kitap’ın tüm kitapçılarda.

YORUMLAR
En çok okunan haberler