Perfection İstanbul'a “Great Place to Work Sertifikası”

Medyaloji.net » pr » Perfection İstanbul'a “Great Place to Work Sertifikası”
Perfection İstanbul'a “Great Place to Work Sertifikası”

Deneyimli kadrosu ve son dönemlerde imza attığı yaratıcı projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettiren reklam ajansı Perfection İstanbul yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Perfection İstanbul,

İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda 30 yıldır hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program, kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor. Great Place to Work Sertifikası için; ‘Güvenilirlik’, ‘Saygı’, ‘Hakkaniyet’, ‘Gurur’ ve ‘Takım Ruhu’ başlıkları altında çalışanlar tarafından kurum kültürü algısı değerlendiriliyor. Çalışan sayılarına göre belirlenmiş kategoriler için gerekli minimum puanı ve ortalamayı sağlayan şirketler, sertifikayı almaya hak kazanıyor.

Selim Erdem: Great Place to Work Sertifikası’nı bizi ‘Perfect’ yapan değerlerimizin sonucunda aldık

Great Place to Work Sertifikası ile ilgili duygularını aktaran Perfection İstanbul Ajans Başkanı Selim Erdem: “Bizim en büyük değerimiz ve gücümüz insan kaynağımız. Deneyimli ve büyümeye devam eden bir kadroya sahibiz. Ekibimiz, reklamcılığa gönül vermiş, birbirinden başarılı ve kıymetli takım arkadaşlarının katılımıyla büyüdü, büyümeye de devam ediyor. Bizi ‘Perfect’ yapan değerler; ekibimiz üyelerinin yaratıcı zekâları, üretimlerine olan inançları ve birbirlerine bağlılıkları. Great Place to Work Sertifikası’nı bizi ‘Perfect’ yapan değerlerimizin sonucunda aldık. Özellikle de %94'lük bir oran ile bu değerli sertifikaya sahip olmak, bizler için ayrı bir mutluluk oldu. Gelecek yıllarda da insan kaynakları uygulamalarını çalışanlarımızdan gelen geri bildirimlere göre geliştirmeye devam edecek, tercih edilen işveren olmak ve operasyonel mükemmellik için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

YORUMLAR