NIELSEN, Türk Liderler Ödülüne layık görüldü...

Medyaloji.net » ödül/başarı » NIELSEN, Türk Liderler Ödülüne layık görüldü...
NIELSEN, Türk Liderler Ödülüne layık görüldü...

NIELSEN Uluslararası İş Gücündeki Türk Liderler Ödülüne layık görüldü.

Nielsen APAC-EEMEA Analitik Danışmanlık Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan ödül töreninde yaptığı konuşmada "Biz Nielsen Global Araştırma Şirketi olarak, 100'ü aşkın ülkede operasyon göstermekteyiz. Nielsen'de çeşitlilik ve kapsayıcılığa çok önem vermekteyiz.

Nielsen olarak tutkumuz, yeni neslin liderlerini yetiştirerek atik, dijital, analitik, yüksek potansiyelli yeteneklerimizi Türkiye'den dünyaya taşımak. Nielsen'de yeteneklerimizi dünyanın birçok yerine transfer ederek ya da Türkiye'den birçok ülkeyi, birkaç kıtayı yönetebilecekleri şekilde sorumluluklarını genişleterek zirveye taşıdık. Bu ödülü kazandığımız için çok mutluyuz. AmCham ailesine ve değerli jüri üyelerine çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

Nielsen Türkiye İK Direktörü Ebru Odabaşı ise "Şu anda dünyanın dört bir tarafındaki Nielsen ofislerinde, gerek yönetim gerekse uzmanlık kademelerinde pek çok çalışanımız var. Bunun yanı sıra İstanbul'da olup çeşitli ülkelerin sorumluluğunu üstlenmiş çalışanlarımız da bulunuyor.

Bu gurur tablosu için başta Didem Hanım olmak üzere yeteneklerimizin gelişimlerini, kariyerlerini destekleyen tüm yönetim ekibine, bu yolculukta onlara güçlü İnsan Kaynakları uygulamaları ve programları ile yol gösteren sevgili insan kaynakları ekibime ve elbette tüm dünyadaki yeteneklere eşit fırsat tanıyan Nielsen Global yönetimine çok teşekkür etmek istiyorum." açıklamasını yaptı.

YORUMLAR