My Size'ın iletişimi Garaj PR'a emanet

Medyaloji.net » pr » My Size'ın iletişimi Garaj PR'a emanet
My Size'ın iletişimi Garaj PR'a emanet

Tekstil, e-ticaret, yapı market ve lojistik sektörlerine yönelik geliştirdiği çözümlerle eşsiz bir ölçme teknolojisi sunan My Size’ın iletişim ajansı, startup odaklı hizmet veren Garaj PR oldu.

2014 yılında kurulan ve tekstil, e-ticaret, yapı market ile kargo sektörlerinde uygulanmak üzere benzeri olmayan bir ölçme teknolojisi sunan My Size, iletişim çalışmalarını Garaj PR ile yürütecek.

Amerika’nın en büyük borsalarından Nasdaq’a kote olan My Size (MYSZ), ileri düzey algoritmalarla geliştirdiği MySizeID, SizeUp ve BoxSizeID uygulamaları ile hizmet veriyor.

E-ticarette hem tüketici hem de perakendeciler için bir kazan-kazan çözümü sunan MySizeID, tüketiciler için kişisel beden ölçümlerinin özel ve güvenli bir online profilini oluşturmaya imkân sağlarken, tüketici için “bedenime uymadı” derdine son veriyor, perakendeci için ise iadeyi ortadan kaldırıyor.

İnşaat ve yapı market sektörü için geliştirilen SizeUp çözümü ile ev için yapılan dekorasyon ve beyaz eşya alışverişlerde doğru ölçümleme yapılmasına olanak sağlanırken, BoxSizeID uygulaması ise lojistik sektörü için 3 boyutlu ölçümlemeyi mümkün kılıyor.

YORUMLAR