MTM'den 100. Yıla Özel "Cumhuriyet Bayramı Reklam Koleksiyonu'

Medyaloji.net » medya » MTM'den 100. Yıla Özel "Cumhuriyet Bayramı Reklam Koleksiyonu'
MTM'den 100. Yıla Özel "Cumhuriyet Bayramı Reklam Koleksiyonu'

Tarih yolculuğunda ülkemize bağımsızlık ve demokratik değerleri yeniden kazandıran Cumhuriyetimizin 100.yılını kutladığımız şu günlerde, Medya Takip Merkezi (MTM) arşivini paylaşıma açıyor.

Son 15 yılda yayımlanan Cumhuriyet Bayramı reklam filmlerini bir araya getiren MTM, böylece geçmişe bir yolculuk yapılmasını sağlıyor.

Bu özel reklam koleksiyonunu incelemek, çeşitli kurum ve kuruluşların yakın geçmişte toplumla paylaştığı coşku ve gurur duygusunu yeniden yaşamak için https://l24.im/Gn5TD linkine dokunmak yeterli oluyor.

100. yıla özel hazırlanan “Cumhuriyet Bayramı Reklam Koleksiyonu”, MTM’nin web sitesinden de ücretsiz izlenebiliyor. 

MTM Medya Takip Merkezi

www.medyatakip.com / +90 212 442 30 00

MTM HAKKINDA
MTM, 1999 yılında İstanbul’da, medya takibi ve ölçümlemesi alanında hizmet vermeye başladı. MTM, Türkiye Azerbaycan ve Almanya uluslararası , Türkiye’de de bölgesel 8 temsilciliğiyle medya takip hizmeti vermektedir. Yazılı Basın, Görsel Basın, İşitsel Basın,  İnternet Medyası ve Sosyal Medya başta olmak üzere toplam beş ana mecrada hizmet veren ve haber-reklam-sponsorluk kapsamında tarama yapan medya takip firması olma özelliği taşıyan MTM’nin abonelerinin iş hayatını kolaylaştıran diğer hizmetleri arasında; İtibar Takibi, İstihbarat Takibi, Haber ve Reklam Takibi, Medya Bilgi Rehberi, Etkinlik Takvimi, Medya Analizi ve Raporlamaları, Sürdürülebilirlik Gündem ve Raporları, Deşifre, gibi servisler yer almaktadır.

YORUMLAR