Luna Elektronik, Akıllı Su Sayacı ürünüyle ödül aldı

Medyaloji.net » ödül/başarı » Luna Elektronik, Akıllı Su Sayacı ürünüyle ödül aldı
Luna Elektronik, Akıllı Su Sayacı ürünüyle ödül aldı

TÜRK Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafındanher yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 18.si düzenlenen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri online törenle sahiplerini buldu.

Teknolojik yaratıcılığı teşvik edip özendirme amacıyla verilen Yenilikçi Yaratıcılık Ödüleri'nde Luna Elektronik, Dijital Vanalı Akıllı Su Sayacı ürünüyle Büyük Firma dalında 'Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü'nün sahibi oldu.

'ÇOK MUTLUYUZ'

Luna Elektronik CEO'su Murat Yeter, "Su hayattır sloganı ile hareket ediyoruz. Suyun ne kadar kıymetli olduğunu ve gelecekte daha fazla önem arzedeceğini çok iyi biliyoruz. İşimizi manalı kılan da bu zaten. Bu kıymeti Luna ürünleri ile yönetmek geleceğe de şekil vermek anlamına geliyor. Bizde bu projeye başlamadan önce işin manasına bakarak ürünümüzü neden üretmemiz gerektiğini anlamaya çalışıyoruz. Bunun dünyaya insanlığa nasıl bir katma değer yaratacağını aramızda kararlaştırıp gerçekten işe yarayacağına emin olduğumuz projelerle endüstriyel tasarımdan normal tasarıma geçiyoruz. Hem şirketin tarihçesi olarak hem de çalışan olarak çok genç bir ekibiz. Bu da muazzam bir sinerji oluşturuyor. Böylelikle yurtiçi ve yurtdışından peş peşe ödüller alıyoruz. Bu çok büyük bir ekibin emeğinin sonucu oluşan bir ödül. Ben kameraların önünde konuşan kişi olarak bu ödülü tüm ekibimiz adına kabul ediyorum. TESİD'in yenilikçi yüzümüzü bir kez daha ödüle layık görmüş olmasından mutluyuz" diye konuştu.

YORUMLAR