Kariyer.net'te üst düzey atama

Medyaloji.net » iş dünyası » Kariyer.net'te üst düzey atama
Kariyer.net'te üst düzey atama

Türkiye'nin en büyük online istihdam platformlarından biri olan Kariyer.net'te Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcılığına Ömer Faruk Çelebi atandı.

Kariyer.net’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Ömer Faruk Çelebi, Kariyer.net’in Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı (CTO) oldu. Ömer Faruk Çelebi, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Özyeğin Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri yüksek lisansını yaptı. Ardından Turkcell ve Ericsson’un genç yetenek programını tamamladı. Akabinde; Vodafone, Avea, EMC gibi bilişim ve telekomünikasyon sektörünün önemli kuruluşlarında yazılım mühendisi olarak görev yaptı.

Sahibinden.com’da yazılım mühendisi, yazılım müdürü ve yazılım direktörü görevlerini üstlenmesinin ardından kariyer yolculuğuna BluTV’de CTO olarak devam eden Çelebi; çeşitli start-up firmalarının kurucu ortaklığını yaptıktan sonra Snapmuse’da CTO olarak görev aldı. Alanındaki deneyim, bilgi ve birikimini artık Kariyer.net için kullanacak olan Çelebi, yeni görevinde Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyer yolculuğunu sürdürüyor.

YORUMLAR