ING'den yepyeni online alışveriş projesi...

Medyaloji.net » reklam » ING'den yepyeni online alışveriş projesi...
ING'den yepyeni online alışveriş projesi...

ING Türkiye, online alışverişlerde taksitle ödeme fırsatı sunan ve online kredi kullanımını sağlayan platformu ING Alışverişçi'yi hayata geçirdi.

ING Türkiye, online alışverişlerde müşterilerinin zahmetsizce taksitle ödeme seçeneği için online kredi kullanabilmesini sağlayan bir platform geliştirdi.

NG Alışverişçi adı verilen bu yeni platform sayesinde ING Türkiye’nin işbirliği yaptığı online mağazalardan alışveriş yapan tüketiciler, ihtiyaç duyduklarında kolayca ve anında kredi kullanma imkanına kavuşuyor. E-ticaret siteleriyle entegre çalışan kredili ödeme platformu ING Alışverişçi, ilk olarak teknosa.com işbirliği ile tüketicilerle buluşuyor ve böylece teknosa.com’dan alışveriş yapan müşterilere ING Alışverişçi’den tek tıkla tüketici elektroniği harcamaları için kredi alma imkanı sunuluyor. ING Alışverişçi ile 500 TL ve  15 bin TL arasındaki tüm elektronik harcamaları için belirlenen kategorilere göre 60 aya varan taksit imkanı sunuyor.

Bu projenin en dikkat çekici özelliği ise ING Alışverişçi’den ING müşterisi olmayanların da yararlanabiliyor olması.
ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz: “ING Alışverişçi, dijitalleşme vizyonumuzla hayata geçirdiğimiz bir proje”

ING Türkiye’nin kendisini bankacılık lisansına sahip bir teknoloji şirketi olarak tanımladığını hatırlatan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, müşteriler için en yeni uygulamaları dijitalleşme vizyonuyla hayata geçirdiklerini söyledi. Alper Gökgöz şöyle konuştu:
“İnovasyonu mükemmel müşteri deneyimi hedefine yönelik bir araç olarak değerlendiriyoruz. Bu anlayışla geliştirdiğimiz ING Alışverişçi, dijitalleşme vizyonumuzu yansıtan yeni bir proje olarak öne çıkıyor. Mükemmel müşteri deneyimi için sürekli yatırım yapan bir banka olarak gelişen teknolojilerle dijitalleşmenin sunduğu yeni fırsatları müşterilerimiz için fark yaratacak uygulamalara dönüştürmeye devam edeceğiz.”

YORUMLAR