hummel'ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu

Medyaloji.net » iş dünyası » hummel'ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu
hummel'ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu

Markanın yeni sezonda birlikte çalışacağı isim Sıla Türkoğlu oldu.

Spor giyim markası hummel’ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu. Markanın farklı silüetleri yeniden yorumladığı Lifestyle koleksiyonu ve zihni ile bedenini spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile besleyenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.

Genç oyuncu, işbirliğine ilişkin düşüncelerini, “100 yıllık geçmişiyle spor giyim alanının öncüsü olan hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum. Birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonuyla ve dünyamızın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geridönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım” sözleriyle ifade etti.

hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier ise gelişmeye ilişkin, “Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık. 100’üncü yılımızı kutlarken, markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor; her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

İşbirliği kapsamında çekilen ilk reklam filmi de ekranlardaki yerini aldı. Save As Dijital imzalı filmin prodüksiyonunu Vor Studio, yönetmenliğini Elif Demiralp üstlendi.

YORUMLAR