Huaweı, yetenekli tasarımcıların başvurularını alıyor

Medyaloji.net » teknoloji » Huaweı, yetenekli tasarımcıların başvurularını alıyor
Huaweı, yetenekli tasarımcıların başvurularını alıyor

Toplamda 300.000 ABD Doları tutarında ödüller kazanma fırsatı...

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 yetenekli tasarımcıların başvurularını almaya başlıyor. Global olarak düzenlenen yarışma ile Huawei, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da rekabet ve inovasyonun, Huawei'nin 600 milyon kullanıcısının kolektif deneyimini nasıl geliştireceğini araştırıyor.
“2019 DigiX Huawei Global Mobil Tema Tasarım Yarışması” 4.000'den fazla tasarımcıdan başvuru almıştı. Oldukça zorlu bir değerlendirme sürecinden sonra "Estetiğin Geleceği" temasıyla değerlendirmeye giren 2000 HUAWEI Themes uygulamasında yayınlanmış ve kazanan tasarımcılar büyük beğeni toplamıştı. 

Bu yıl da yine tasarım sektöründeki yenilikçi zihinleri ortaya çıkarma misyonu devam ediyor. Tasarımları seçilen yetenekli kişiler sadece para ödülü kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda resmi tema tasarımcıları olma fırsatını yakalayarak tüm dünyada mobil kullanıcılara yenilikçi deneyimler sunmak için Huawei ile iş birliği yapacak. 

2020 Huawei Global Tema Tasarım Yarışması dört kategoriden oluşuyor: Temalar, Duvar Kağıtları, Saat Yüzleri ve Şehirler. Şehirler kategorisi için, katılımcılar dokuz benzersiz Çin şehrinden birinin özünü yansıtan tasarımlar sunacaklar: Pekin, Nanjing, Şangay, Hangzhou, Luoyang, Chengdu, Jinan, Guangzhou ve Wuhan. Kazanan tasarımlar, Huawei duvar kağıdı ve telefon kılıfları için resmi tasarımlar olarak seçilebilecek. 

Bu yılki yarışma için ödül havuzu toplam tutarı 300 bin ABD Doları olarak belirlendi ve bu, şimdiye kadarki en büyük ödül tutarı olma özelliği taşıyor. 20 bin ABD Doları tutarında verilecek Büyük Ödül'ün yanı sıra bir dizi özel ödül de bulunuyor. Katılımcılar, Yarının Yıldızları, Uluslararası Sanatçılar, İnanılmaz Animatörler veya İlham Verici Kıvılcımlar özel ödüllerini de kazanabilecekler. Büyük ödül ve özel ödüllerin yanı sıra dört farklı kategori için de ayrı ödüller bulunuyor.

YORUMLAR