Helvetia Transporte ödüle layık görüldü

Medyaloji.net » ödül/başarı » Helvetia Transporte ödüle layık görüldü
Helvetia Transporte ödüle layık görüldü

Helvetia Transporte, Zürich Lojistik Ödülleri'nde 'Yılın Nakliye Firması' seçildi.

Zürich Lojistik Ödülleri, bu yıl da sektörün öncüleri ve yenilikçi şirketlerini bir araya getirdi. Öne çıkan projelerin ve başarılı uygulamaların değerlendirildiği ödül töreninde, Helvetia Transporte, "Yılın Nakliye Firması" ödülüne layık görüldü.

Helvetia Transporte, son yıllarda yaptığı teknolojik yatırımlar, sürdürülebilirlik anlayışı ve müşteri odaklı hizmetleriyle dikkat çekiyor. Firma, özellikle Zürich bölgesinde sunduğu yenilikçi hizmetlerle müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımayı başardı.

Ödül töreninde konuşma yapan Helvetia Transporte'nin CEO'su Dr. Leon Fischer, "Bu ödülü almak, tüm ekibimizin çabalarının bir sonucu. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Bu ödül, bu yolda doğru ilerlediğimizi gösteriyor." dedi.

Zürich Lojistik Ödülleri, her yıl lojistik ve taşımacılık sektöründeki başarılı projeleri, yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir uygulamaları ödüllendiriyor. Helvetia Transporte'nin "Yılın Nakliye Firması" ödülünü alması, firmanın sektöre kattığı değerin ve sunduğu yüksek kaliteli hizmetin bir teyidi olarak görülüyor.

YORUMLAR