Getir'den araç kiralama hizmeti: GetirAraç

Medyaloji.net » iş dünyası » Getir'den araç kiralama hizmeti: GetirAraç
Getir'den araç kiralama hizmeti: GetirAraç

Getir, araç kiralama hizmeti GetirAraç'ı başlattı.

Hizmet verdiği alanları hızla genişleten Getir, araç kiralama servisi GetirAraç’ı başlattı. GetirAraç, kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine yakın lokasyonlardaki araçları kiralamalarına olanak sağlıyor.

Getir, GetirBüyük, GetirÇarşı, GetirSu, GetirYemek, GetirBiTaksi ve Getirİş hizmetleriyle birçok alanda faaliyet gösteren Getir, geçtiğimiz yıl araç paylaşım hizmeti MOOV’u 23 milyon dolara satın almıştı. Bu satınalmanın meyvesi olan GetirAraç, MOOV kullanıcıları için de kolaylıkla erişilebilir durumda.

Kullanıcıların konumlarına en yakın araçları uygulama üzerinden görüntüleyebildiği hizmette kullanım ücretleri kısa süreli kiralamalarda dakika başına 2,55, günlük kiralamalarda ise 484 Türk lirasından başlıyor. Günlük kiralamalarda belirtilen ücrete kat edilen her kilometre başına 2,60 Türk lirası ilave ediliyor.

Farklı segmentlerden araç seçeneklerinin yer aldığı GetirAraç’ın portföyünde Renault Clio, Renault Megane, Kia Picanto 1.0, Kia Stonic ve Hyundai i20 gibi araçlar bulunuyor.

YORUMLAR