Gdz Elektrik'e 6 ödül birden

Medyaloji.net » iş dünyası » Gdz Elektrik'e 6 ödül birden
Gdz Elektrik'e 6 ödül birden

Gdz Elektrik'in sürdürülebilir, yenilikçi ve insan odaklı yaklaşımıyla hazırladığı 2021 sürdürülebilirlik raporu, LACP Spotlight & Inspire Awards 2022'den 6 ödül kazandı.

LACP 2022 Spotlight & Inspire Awards'a 2021 yılı sürdürülebilirlik raporu ile katılan Gdz Elektrik, Türkiye'den ve dünyadan pek çok şirket arasından değerlendirilerek farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu. Gdz Elektrik, aynı zamanda yarışmaya katılan dünya çapında 100 şirket arasında da 64. sırada yer almayı başardı.

Gdz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel de, uluslararası alanda elde edilen başarıyı değerlendirdi. Yüksel, "League of American Communications Professionals'da (LACP) 2021 sürdürülebilirlik raporumuzla almış olduğumuz 6 farklı ödülün yanı sıra raporumuzun 100 üzerinden 98 puan alması bizler adına önemli bir başarı. Bu ödülü almamızı sağlayan sürdürülebilirlik raporunu hazırlayan ve raporda yer alan çalışmalara imza atan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Odağına insanı ve memnuniyeti aldığımız çalışmalarımızı her alanda sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

 

YORUMLAR