En GIGI Ödülleri'nin başvuruları 4 Nisan'da başlıyor!

Medyaloji.net » ödül/başarı » En GIGI Ödülleri'nin başvuruları 4 Nisan'da başlıyor!
En GIGI Ödülleri'nin başvuruları 4 Nisan'da başlıyor!

Pazarlama İletişimcileri Derneği'nin En GIGI Ödülleri'nin başvuruları 4 Nisan'da başlıyor!

Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından ilk kez gerçekleşecek olan Good Idea Good Integration - GIGI Awards, pazarlama sektörüne vizyon kazandırarak sağlıklı büyümeyi, iletişim kurmayı, hizmet ve rekabet kalitesini yükseltmeyi ve yaratıcı projelerin üretilmesini hedefliyor. 25 Kasım 2023 tarihinde yapılan ilk GIGI Awards Yaratıcı Kurul Toplantısı'nda, sektöre değer katan CMO'lar tarafından yarışma kategorileri belirlendi ve başvuruların 4 Nisan itibarıyla başlayacağı duyuruldu.

Pazarlama İletişimcileri Derneği Başkanı Burak Kılavuz Dernek Yönetim Kurulu adına; 2023 yılına dek 13.cüsü düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nden ilham alarak, Good Idea Good

Integration - GIGI Awards ile sektörümüze yeni bir soluk getirmenin heyecanını yaşıyoruz.

Bu heyecan verici süreçte, bizimle birlikte olan Yönetim Kurulumuza, değerli görüşlerini bizlerle paylaşan CMO’larımıza ve Üyelerimize teşekkür ediyor, pazarlama dünyasına yön vermek ve yeni bir soluk kazandırmak isteyen herkesi başvuruya davet ediyoruz.” dedi.

GIGI Ödülleri Genel Takvim:

04 Nisan 2024  -  09 Nisan 2024            Erken Başvuru

10 Nisan 2024  -  28 Nisan 2024           Başvuru

29 Nisan 2024  -  03 Mayıs 2024           Geç Başvuru

08 Mayıs 2024 -  15 Mayıs 2024           Ön Değerlendirme

20 Mayıs 2024 -  22 Mayıs 2024            Ana Jüri Değerlendirme

30 Mayıs 2024                                                 Ödül Töreni

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği Hakkında:

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği içinde bulunduğu sektörün gelişmesine, sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacı ile 2005 yılında kurulmuştur. 2022 yılında yenilenerek Pazarlama İletişimcileri Derneği olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

GIGI Ödülleri Hakkında:

GIGI Ödülleri, Sektörün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak, pazarlama iletişimi kavramlarının yerleşmesini sağlamak, pazarlama iletişimi alanında çalışanları motive etmek, veriye dayalı katma değerli projeleri yaygınlaştırmak ve özgün başarıları belgelemek ve pazarlama iletişimi uygulamalarının kalitesinin artırılmasını hedeflemektedir.

Yarışmanın temel amacı, ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren projeleri seçerek ödüllendirmektir. Projelerin yaratıcı fikirleri (Idea) ve iyi uygulamaları (Integration) stratejisi, veriyi kullanımı, yaratıcılığı, uygulanabilir oluşu ve sonuçları yarışmada değerlendirilir.

 

YORUMLAR