Dimes'te üst düzey atama gerçekleşti!

Medyaloji.net » iş dünyası » Dimes'te üst düzey atama gerçekleşti!
Dimes'te üst düzey atama gerçekleşti!

Gülşah Sackmann, Dimes Yurt Dışı Pazarlama Müdürü görevine getirildi.

İçecek şirketi vizyonu ve 100’den fazla ülkeyi kapsayan ihracat pazarlarında istikrarlı agresif büyüme stratejik hedefi kapsamında organizasyonel yapısında dokunuşları sürdüren DİMES bünyesinde bir diğer kadın yönetici, Gülşah Sackmann, Yurt Dışı Pazarlama Müdürü görevine getirildi.

Türkiye'nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES'in içecek şirketi vizyonu ve global pazarlarda istikrarlı agresif büyüme stratejik hedefi doğrultusunda, şirketin 100'den fazla ülkeyi kapsayan yurtdışı pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğu, Yurt Dışı Pazarlama Müdürü olarak görev yapacak Gülşah Sackmann'a verildi.

Gülşah Sackmann

Yılbaşı itibarı ile görevine başlayan DİMES Yurt Dışı Pazarlama Müdürü Gülşah Sackmann, Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden üstün başarı ödülü ile mezun oldu.

Çalışma hayatına 2012 yılında Hayat Kimya bünyesinde başlayan ve yıldan yıla genişletilen görev ve sorumluluk alanları doğrultusunda gerek yurt dışı pazarlarda gerek iç pazarda marka ve ürün stratejileri, kampanya yönetimi, yeni pazara giriş ve uluslararası pazarlama stratejileri ve iş geliştirme gibi alanlarda elde ettiği başarılarla tecrübelerini derinleştirdi.

YORUMLAR