Dev markadan Milli Takıma sponsorluk desteği...

Medyaloji.net » pr » Dev markadan Milli Takıma sponsorluk desteği...
Dev markadan Milli Takıma sponsorluk desteği...

Hazır giyim markası Kiğılı, erkek ve kadın milli takımların resmi giyim sponsoru oldu.

Sporun ve sporcunun yanında olmayı ilke edinen Kiğılı bu kez Türkiye Voleybol Federasyonu için harekete geçti. Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi giyim sponsoru olan şirket, anlamlı sponsorluğu özel bir lansmanla taçlandırdı. Basına açık olarak karşılıklı imzaların atıldığı tören, Türkiye Spor Yazarları Derneği’nde yapıldı.

 
Spora olan desteğini her alanda sürdüren Kiğılı, spor sponsorluklarına Türkiye Voleybol Federasyonu’nu da ekledi. TSYD ev sahipliğinde Türk sporunun devlerini bir araya getiren lansmana, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem’in yanı sıra A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Erkek Voleybol Takım kaptanı Selçuk Keskin, milli oyuncular Simge Aköz ile Burutay Subaşı katıldı.

“Türk voleybolunun gururuna ortak olmanın heyecanını yaşıyorum”

 
Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı lansmana dair, “Fenerbahçe ile başladığımız voleybol serüvenimizi, Türkiye Voleybol Federasyonu sponsorluğumuzla sürdürüyoruz. Milli takımlarımızın birbirinden değerli oyuncuları, dünya arenasında bizleri her daim gururlandırmıştır. Bu gurura ortak olmanın heyecanını yaşıyorum. Gurur, mutluluk, centilmenlik ve birlik-beraberlik unsurlarının hakim olduğu Türk voleybolunun buradaki her bir paydaşına, yüreği ülke sevgisiyle çarpan bir Türk vatandaşı olarak teşekkür ediyorum” dedi.

İmza töreninin sonunda; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı’ya voleybola desteğinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. Spor gazetecilerinin katılımıyla gerçekleşen imza töreni, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem’e milli forma takdim ederken, etkinlik, milli takım sporcularının yer aldığı hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUMLAR
En çok okunan haberler