Boyner Grup'ta üst düzey atama

Medyaloji.net » iş dünyası » Boyner Grup'ta üst düzey atama
Boyner Grup'ta üst düzey atama

Boyner Grup Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

Boyner Grup’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Selen Tokcan Hacaloğlu, Boyner Grup Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı. Hacaloğlu, yeni dönemde Boyner Grup’un kurumsal iletişim stratejisi ve kurumsal iletişim planının oluşturulması, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik projelerinin iletişiminin yönetilmesinden sorumlu olacak.

2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Selen Tokcan Hacaloğlu, kariyerine 2002 yılında Cumhuriyet Gazetesi’nde başladı. 2004-2007 yılları arasında BirGün ve Vatan gazetelerinde editör, 2006-2010 yılları arasında NTV’nin haber merkezinde kıdemli muhabir, haber kuşağı editörü ve dış haberler program yapımcısı olarak çalışan Hacaloğlu, 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın iletişim koordinatörlüğü görevini üstlendi. 2010-2013 yılları arasında Excel İletişim Danışmanlık’ta medya direktörlüğünün ardından 2013 yılında Yıldız Holding bünyesine kurumsal iletişim müdürü olarak katılan Hacaloğlu, 2016-2018 yılları arasında da kurumsal iletişim direktörü olarak görev yaptı.

2018’den bu yana Sabri Ülker Vakfı Genel Sekreteri olarak grubun tüm sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik projelerinin iletişimini yürüten Selen Tokcan Hacaloğlu, Boyner Grup’taki yeni görevine 4 Eylül itibarıyla başladı. 
 

YORUMLAR