Bosch’a yeni Türkiye ve İran Satış-Pazarlama Direktörü

Medyaloji.net » iş dünyası » Bosch’a yeni Türkiye ve İran Satış-Pazarlama Direktörü
Bosch’a yeni Türkiye ve İran Satış-Pazarlama Direktörü

Bosch’un Türkiye ve İran Satış-Pazarlama Direktörlüğü’ne Kıvanç Arman getirildi.

Medyaloji -ÖZEL-

Kıvanç Arman, İlk Donanım Teknik Satış ve Aplikasyon Direktörlüğü’nden Bosch Otomotiv Yedek Parça Satış – Pazarlama Türkiye ve İran Direktörü olarak atandı.

Kıvanç Arman, 2004 yılından bu yana Bosch bünyesinde, çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bu çerçevede Bosch’un Türkiye ve İran Otomotiv Yedek Parça Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne Kıvanç Arman getirildi. Eyül ayında görevine başlayan Arman, daha önce İlk Donanım Teknik Satış ve Aplikasyon Direktörü olarak görev yapıyordu.

İş hayatına 2002 yılında Olmuksa A.Ş.’de Kalite Sistemleri ve Kalite Güvence Mühendisi olarak başlayan Kıvanç Arman, 2004 yılında Bosch Türkiye Proje Mühendisi olarak “Şasi Sistemleri” projelerinin yerel koordinasyonunu yürüttü. 2006 yılında Robert Bosch France S.A.S’de Proje Müdürlüğü görevine getirilen Arman, Malezya, Hindistan ve İran pazarları için yürütülen projelerin koordinasyonunu sağladı.

2008 yılında Bosch İran, 2010 yılında da Bosch Türkiye İlk Donanın Satış Müdürlüğü görevlerini üstlenen Kıvanç Arman, Eylül ayından itibaren Bosch Türkiye ve İran Yedek Parça Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görevine başladı. 1998 yılında Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Arman, 2001-2003 yılları arasında İngiltere’de MBA yaptı. Kıvanç Arman evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR