‘Basın Ödülleri Gecesi'nde o radyoya birincilik ödülü...

Medyaloji.net » medya » ‘Basın Ödülleri Gecesi'nde o radyoya birincilik ödülü...
‘Basın Ödülleri Gecesi'nde o radyoya birincilik ödülü...

‘Basın Ödülleri Gecesi'nde Radyo Şirinnar “RENKLER” Propgram yapımcı ve sunucuları Emel Gürses ve Teyfik Özdemir'e en iyi radyo programı dalında 1.lik ödülü ve plaket verildi.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen ‘Basın Ödülleri Gecesi’nde Radyo Şirinnar “RENKLER” Propgram yapımcı ve sunucuları Emel Gürses ve Teyfik Özdemir’e en iyi radyo programı dalında 1.lik ödülü ve plaket verildi.

Gecede 7 ayrı dalda dalda dereceye giren gazetecilere ve radyo-tv yayıncılarına ödülleri verildi. Ayrıca gecede Yavuz Donat’a “onur”, Habertürk sunucusu Didem Arslan Yılmaz’a “yılın en iyi kadın program sunucusu”, NTV haber spikeri Ahmed Arpat’a “yılın en iyi erkek haber spikeri”, Kanal 7 program sunucusu Mehmet Acet’e “yılın en iyi erkek program sunucusu”, Fox televizyonundan İsmail Küçükkaya’ya “yılın en iyi sabah kuşağı”, Kanal D ana haber spikeri Buket Aydın’a “yılın en iyi kadın haber spikeri” ödülü verildi. Geceye katılamayan ve “yılın en iyi haber bülteni” ödülüne layık görülen Star TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik’in ödülünü ise Star TV Haber Genel Yayın Koordinatörü Zafer Balkan aldı. Sanatçı Coşkun Sabah sevilen parçaları ile geceye renk kattı.

YORUMLAR