Avıs'e ödüle layık görüldü!

Medyaloji.net » ödül/başarı » Avıs'e ödüle layık görüldü!
Avıs'e ödüle layık görüldü!

Avis, pandemi dönemi boyunca farklı metriklerde halkın oyları sonucu belirlenen Rise Of Brands Ödülleri'nde “Yılın Yükselen Araç Kiralama Markası” seçildi.

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, “En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye'de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır yenilikçi uygulamalara imza atıyor. Avis, sektörde yaptığı öncü çalışmalar, müşterisine sunduğu güven, marka bilinirliği, sosyal sorumluluk faaliyetleri, iletişim ve reklam çalışmalarındaki beğeni ve farklılaşma gibi birçok kriterde lider olmayı sürdürüyor.

Online olarak yayınlanan ödül törenine mesajıyla katılan Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, “Bir yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz pandemi dönemi herkes için oldukça zorlu geçiyor. Bu dönemde önceliğimiz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ile güvenliği oldu. 47 yıldır olduğu gibi müşterilerimizin ve paydaşlarımızın yanında olmaya ve onlara değer katmaya devam edeceğiz. Bu zorlu dönemde halkımızın oylarıyla sonuçlanan bu ödül ile takdir edildiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Başarının mimarı olan tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve kıymetli müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR