Arda Türkmen’li Finish reklamı

Medyaloji.net » medya » Arda Türkmen’li Finish reklamı
Arda Türkmen’li Finish reklamı

Türkiye’nin ilk ve en sevilen bulaşık makinesi deterjanı markası *Finish’in geçtiğimiz haziran ayında tanınmış şef Arda Türkmen ile başlattığı Performans Ürünleri reklam kampanyasının ikinci reklam filmi yayınlanmaya başlandı. Arda Şef, ilk reklam filminde “Deterjan yetmez, işi uzmanına bırak!” sloganıyla Finish Parlatıcı ile bardakların nasıl pırıl pırıl olduğunu sevenleri ile paylaşmıştı.Yeni reklam filminde Arda Türkmen, bulaşık makinesi kokusundan rahatsız olduğu için makinesinin temizliğini klasik yöntemlerle yapan halasını, işin uzmanı Finish Makine Temizleyici ile tanıştırıyor. Çift etkili formülü ile makineleri derinlemesine temizleyen Finish Makine Temizleyici; çiçek gibi tertemiz bulaşık makineleri vadediyor. Reklam filmi “Temiz makine, temiz bulaşıklar için Finish Makine Temizleyici” sloganıyla sonlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda “Deterjan yetmez, işi uzmanına bırak” sloganıyla yayınlanan reklam filmiyle başlayan Finish ve Arda Türkmen işbirliği, Türkmen’in halasının evine konuk olduğu yeni bir filmle devam ediyor.

Havas Istanbul imzalı filmde Arda Türkmen, bulaşık makinesinin kokusundan rahatsız olduğu için makineyi klasik yöntemlerle temizlemeye çalışan halasını Finish Makine Temizleyici ile tanıştırıyor. Film, “Temiz makine, temiz bulaşıklar için Finish Makine Temizleyici” sloganıyla noktalanıyor. 

YORUMLAR