Afili Dostlar'a hangi ünlü isimler konuk oluyor?

Medyaloji.net » televizyon » Afili Dostlar'a hangi ünlü isimler konuk oluyor?
Afili Dostlar'a hangi ünlü isimler konuk oluyor?

BluTV'de Türkiye'nin en çok okunan kültür ve sanat dergilerinden Ot'un yazar, çizer ve içerik üreticilerinin afili dostlarıyla bir araya geldiği ‘Afili Dostlar'ın 2. bölümünün tanıtımı yayınlandı.

BluTV’de ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan ‘Afili Dostlar’ın yeni bölümünde Türk rock müziğin öncü isimlerinden Harun Tekin ve usta çizer Selçuk Erdem konuk oluyor. İkilinin müzik ve de mizah başta olmak üzere hayata dair yaptıkları keyifli sohbet, 12 Aralık Perşembe sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

BluTV’nin seçkisine eklediği, Türkiye’nin en çok okunan kültür ve sanat dergilerinden Ot’un yazar, çizer ve içerik üreticilerinin afili dostlarıyla bir araya geldiği ‘Afili Dostlar’ın 2. bölümünün tanıtımı yayınlandı.

Çekimleri Bomontiada’da gerçekleşen, konukların hem Ara Güler Müzesi’ndeki sergiyi gezdikleri hem de kendi alanları başta olmak üzere hayata dair pek çok konuyu konuştukları programın yeni bölümünde Türk rock müziğinin önemli isimlerinden Harun Tekin ile usta çizer Selçuk Erdem bir araya geliyor.

12 Aralık’ta ekranlara gelecek bölümde Tekin ve Erdem hem rock müziğin Türkiye ve dünyadaki yeri hem de mizahın yorumlanış şekli üzerine konuşacak. ‘Afili Dostlar’, her Perşembe günü yeni konuklarıyla sadece BluTV’de seyircilerle buluşacak.

YORUMLAR