29. Altın Çekül Ödül Töreni 6 Haziran'da gerçekleşecek

Medyaloji.net » ödül/başarı » 29. Altın Çekül Ödül Töreni 6 Haziran'da gerçekleşecek
29. Altın Çekül Ödül Töreni 6 Haziran'da gerçekleşecek

Yapı Kataloğu çatısı altında, 29. kez düzenlenen “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri” ve “Yapı Kataloğu Mimarlık Ödülleri”nin kazananları belli oldu.

6 Haziran 2024 Perşembe günü İPA Kampüs, Florya’da düzenlenecek ödül töreninde 29. Altın Çekül Ödülleri ve Yapı Kataloğu Mimarlık Ödülleri kazananları duyurulacak.

Altın Çekül Ödülleri, Yapıda Yenilikçi Ürün, Fikir ve Sektörel Pazarlama Ödülü olmak üzere 3 ana kategori altında sahiplerini bulurken, Yapı Kataloğu Mimarlık Ödülleri ise Mimarın İlk Yapısı ve Mimarlık Teşvik Ödülleri olmak üzere 2 ana kategoride ödüllendirilecek. Katılımcı firmalar, jüri üyeleri ve mimarların yanı sıra çok sayıda sektör profesyoneli de özel olarak davet edilecek.

29. Altın Çekül Ödül Töreni öncesinde, törene paralel olarak yapı sektörü profesyonelleri, mimarları ve öğrencileri buluşturan, bilgi paylaşımını ve iş birliğini teşvik eden etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Altın Çekül Ödül Töreni Paralel Etkinlikleri şöyle:

Malzeme Bilgilendirme Seminerleri

6 Haziran 2024 Perşembe günü, İPA Kampüs, Florya – Havuz’da saat 11.00 itibariyle ile başlayacak malzeme bilgilendirme seminerleri ile yapı malzemesi firmaları, yapı sektöründeki profesyonellere, mimarlara ve öğrencilere ürünleri anlatarak, güncel gelişmeler ve teknolojik yenilikler hakkında kapsamlı bilgiler sunacak.

B2B Görüşmeler

6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 15.00 itibarıyla başlayacak B2B görüşmeler için ayrılan 15’er dakikalık sürelerde, malzeme firmaları KİPTAŞ AŞ, İSTON AŞ, Metro AŞ gibi İBB kurumları ve iştirakleri ile görüşerek ürünlerini ve malzemelerini birebir olarak aktarma fırsatı bulacaklar.

Alaz Grup Technowood, Berk Laminat, Gewiss, İnohom, Serge Ferrari, Sib Türkiye, Teska, Waagner Biro Steel and Glass, Yurtbay Seramik stratejik partnerliğinde ve İstanbul Planlama Ajansı desteği ile gerçekleşecek 

YORUMLAR