Yamaha Motor Türkiye'ye Brandverse Awards'tan ödül

Medyaloji.net » iş dünyası » Yamaha Motor Türkiye'ye Brandverse Awards'tan ödül
Yamaha Motor Türkiye'ye Brandverse Awards'tan ödül

Yamaha Motor Türkiye Brandverse Awards organizasyonundan Social Brands Veri Analitiği alanında sektör sıramalamasında gümüş ödülün sahibi oldu.

Tüm pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarıyla markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bakış sunan Brandverse Awards’ta bu yıl “Sosyal Medya ve Dijital”, “Film”, “Medya”,”Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik”, “Strateji” ve “Marka Deneyimi” kategorilerinde markalar değerlendirmeye alındı. Sosyal Medya ve Dijital – Social Brands Veri Analitiği” kategorisinde Yamaha Motor sektör kategorisinde Gümüş Ödüle layık görüldü. Alanında tek olan bu önemli organizasyondan ödülle dönen Yamaha Motor Türkiye sosyal medya kanallarında yenilikçi, dinamik, kullanıcıları ile interaktif iletişimde olan, özgün ve yaratıcı içerikler oluşturan yapısıyla gösterdiği başarısını bu ödülle tescillemiş oldu.

Pazarlama iletişimi faaliyetlerinin her alanında olduğu gibi sosyal medya alanında da iddiasını koruyan Yamaha Motor Türkiye müşteri merkezli iletişim yürüterek tüm çalışmalarının ve hizmetlerinin odağına yerleştiriyor. Yamaha Motor Türkiye sosyal medya kanallarını kullanıcıları ve takipçileri ile  anlık iletişim kuruyor ve onların fikir ve tepkilerini anında alıp ölçerek değerlendirmeye alıyor. Ürün, hizmet, sosyal sorumluluk ve yarış iletişimine yönelik nitelikli ve bilgilendirici içerikler ile Yamaha Motor Türkiye  dijital alanda aktif olarak yer alıyor.

 

 
 
 

YORUMLAR