Pronet'te üst düzey atama gerçekleşti

Medyaloji.net » iş dünyası » Pronet'te üst düzey atama gerçekleşti
Pronet'te üst düzey atama gerçekleşti

Pronet bünyesinde farklı sorumluluklar üstlenen Olgun Kükrer, Pronet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Duke Üniversitesi Biyomedikal ve Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Fuqua School of Business’ta MBA programını tamamlayan Olgun Kükrer, 12 yıl boyunca ABD’de General Electric ve AT&T firmalarında mühendislik, strateji, operasyon ve küresel tedarik zinciri alanlarında üst düzey pozisyonlarda yer aldı. Pronet ailesine katılmadan önce Bain&Company danışmanlık şirketinde sağlık sektöründeki projelerin yönetimini üstlenen Kükrer, aynı zamanda büyük ölçekli finansal kuruluşlar için müşteri deneyimi projelerinde aktif rol aldı.

2013 yılında katıldığı Pronet’te 2015 yılına kadar yönetim kademesinde stratejik yönetim danışmanlığı yapan Kükrer, 2015 – 2017 yılları arasında satış sonrası hizmetler genel müdür yardımcısı, 2017 – 2018 yılları arasında CFO, 2018 – 2020 yılları arasında da stratejiden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev aldı ve Aralık 2019’da satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı sorumluluğunu üstlenmeye başladı. Kükrer, Mayıs 2020 itibarıyla, satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı göreviyle birlikte pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı sorumluluğunu da üstlendi.

YORUMLAR