Ödeal ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı

Medyaloji.net » iş dünyası » Ödeal ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı
Ödeal ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı

Cep telefonları için mobil POS özelliği ile öne çıkan Ödeal, yılın ilk çeyreğine air sonuçlarını açıkladı.

81 ilde 64’ün üzerinde fazla sektörde faaliyet gösteren şirket, bu dönemde üye işyeri sayısını yüzde 26, cirosunu ise yüzde 140 artırdı. İşlem adedinde ise yüzde 240 artış yaşandı.

Halkbank ile iş birliği
2014 yılında hayata geçirilen ‘Cepte POS’ uygulaması belirli sebeplerden POS yatırımı yapmayan işletmeler için bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Yılın ilk çeyrek sonuçlarının açıklandığı toplantıda Halkbank ile yapılan iş birliğini de açıklandı. Artık Halkbank şubelerinde sözleşmeyle birlikte yazarkasa satılmaya başlanıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ödeal Kurucu Ortağı Fevzi Güngör, “Ödeal Cepte POS”,“Ödeal POS” ve “Ödeal Yazar Kasa POS” çözümleriyle birlikte ürün-hizmet portföylerini tamamladıklarını vurguladı. İlk olarak Cepte POS ile işe başladıklarını söyleyen Güngör, daha sonrasında diğer iki uygulamayla faaliyete devam ettiklerini açıkladı.

Güngör açıklamasına şu şekilde devam etti;

“Ödeal POS, anlaşmalı bankalar için tek POS üzerinden taksit imkanına ek olarak, tüm bankalar için aynı komisyon oranı gibi farklı avantajlar sunuyor. Geçen sene ise üçüncü faza geçtik. “Ödeal Yazarkasa POS” ürününü piyasaya sürdük. Profilo Ödeme Sistemleri ile devam eden stratejik ortalık dahilinde, S900 model Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazı ile mobil olarak tahsilat yapmak isteyen işletmelerin ihtiyaçlarını çözdük.”

Yeni nesil POS uygulamasının en çok kullanıldığı ilk beş şehir şu şekilde sıralanıyor;

İstanbul
Ankara
İzmir
Bursa
Antalya

YORUMLAR